| girml3x a întrebat:

! La samsung galaxy S plus , cand trimit un mesaj putin mai lung , sau chiar sa fie mai scurt ...scrie "se trimite" si dupa scrie "Nereusit" . cateodata merge , cateodata nu...trebuie sa dau "retrimitere" . La alea mari nu merge ! Va rog ajutati-ma! Ofer funda !

2 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Probleme de sistem. Asa e Galaxy, mai fitos. Eu l-am schimbat cu Samsung Bada Wave (un telefon perfect THE BEST 2010). Totusi verifica creditul, semnalul sau da o resetare totala a telefonului. Apoi uita-te putin si prin rubrica - setari mesaje -

| Harciu_Andrei_1995 a răspuns:

Si mie mi se intampla exact la fel... cum ai rezolvat?