| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon samsug galaxy s plus si de la un timp cand vreau sa trimit mesaje imi scrie "mesaj nereusit", adica nu merge sa-l trimit.Incerc de o mie de ori sa dau "retrimitere" si tot nu merge >_< Stiti de la ce ar putea fi? Si cum pot rezolva? Multumesc frumos happy

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Am credit, azi de exemplu am reincarcat si am castigat o chestie si trebuia sa trimit msj.Si NU mergea, scria "mesaj nereusit"

| Perfectu a răspuns:

Problema:Nu ai credit pe telefon
Rezolvare:Reincarca-lwinking

| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Ori Ii Gresit Numaru De Telefon Ori Nu Ai Credit! Or Nu Ai Semnal

| bianca4ever a răspuns:

Scoate-ti cartela si pune-o din nou.la mine merge