| TheTimeKiller a întrebat:

La tableta Samsung galaxy tab2 trebuie sa-i fac upgrade la jelly bean de pe calculator sau ar trebui sa astept pana imi apare actualizarea direct pe ea la actualizare software? Am vazut pe internet ca ar trebui sa apara la actualizare software ca este disponibil jelly bean dar nu apare. Motivul ar putea fi ca am doar 36% la baterie? O sa o las peste noapte la incarcat pana la 100%(oricum nu o faceam daca nu era 100% ca ii stric bateria) dar vreau sa stiu prin ce metoda se poate face upgrade? Daca e prin vreun program de la Samsung(cum am inteles de la un prieten) lasati-mi un link sau instructiuni, daca e prin actualizare software(direct din tab) lasati-mi un sfat de genul : sa astept pana apare actualizarea sau nu stiu... Multumesc!

1 răspuns:
| PressLueT a răspuns:

Trebuie sa astepti, asa a fost si la mine... nu am facut nimic altceva, decat am asteptat. happy