| Daniel235 a întrebat:

La windows 7 pot baga tema de xp? Adica nu dinaia veche veche super veche, tema de xp, cu bara aia albastra etc etc.
Dau FUNDA!
Si nu intrebati de ce vreau

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Nu stiu de ce-ai vrea sa faci una ca asta dar ..in fine, sa revenim la "placerile tale" :))
Ai aici un tutorial detaliat
http://www.askvg.com/......windows-7/

| Daniel235 explică (pentru vidii):

Mda. m-am razgandit, nu mai bag laughing dar totusi, fundawinking

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Din cate stiu, se poate. Nu mai folosesc de mult Win7.
Daca nu ma insel, e o optiune cand dai click dreapta pe desktop si alegi Personalizare. Cred ca in teme o gasesti.
Daca nu, poti cauta un soft care sa te ajute sa ai ''bara aia albastra'' laughing

O zi buna!