| mberleal354 a întrebat:

Laptopul meu nu se mai deschide...
cum reactionează un laptop când trebuie instalat windousu
funda mareee

8 răspunsuri:
| elgoog a răspuns:

Un laptop? pai daca nu l-ai mai ''ingrijit'' de ceva vreme se strange praf, e vara si e prea cald afara se supra-incalzeste dar cum face? apesi sa-l aprinzi pare ca se aprinde si se stringe dintr-o data?

| untaken a răspuns:

Nimeni nu stie la ce te referi cand zici "Laptopul meu nu se mai deschide...". Vino cu mai multe informatii si poate gasesti un raspuns mai bun.

Probabil te referi ca laptopul nu mai porneste. Nu are nici o legatura cu Windows-ul.

| Andersen2k18 a răspuns:

E o problema de la laptop, nu se deschide probabil datorita sursei sau hard-ului ars.

Bula
| Bula a răspuns:

Laptopul daca nu se mai deschide = ramane inchis si cand vrei sa instalezi windowsu tongue

Daca nu porneste nici dupa o ora, conectat la curent, atunci du-l la un service, cu tot cu incarcatorul!

| BurnerFire a răspuns:

S-a bulit biosu'.

| zenny692 a răspuns:

Salut, Incearca sa tii apasat 5 secunde pe butonul de pornire a laptop-ului, s-ar putea sa se deschida, si mie mi s-a mai intamplat.

| Elegant a răspuns:

Trebuie schimbat ceva din partea HardWare, am avut si eu problema asta. Hard Discu am schimbat sau ceva nu mai stiu ce.