| alienkros a întrebat:

URGENT! Care e mai bun mouse de gaming: razer taipan sau razer imperator sau Logitech g500s? Vreau sa luati in considerare urmatoatele criterii: ca sunt dreptaci,conteaza dpi, raport calitate/pret.

Funda mareee!

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Eu as merge pe razer imperator, dar ia-ti un mousepad de calitate, pentru ca daca pui un mouse de gaming precum razer pe un mousepad de 7lei atunci ti se va misca prost.
Logitech in excludem pentru ca nu se ridica la performantele unui razer.

intre acele doua razer-uri diferente prea mari nu vei vedea.Mergi pe care iti place mai mult.Dar cumpara un mousepad bun.