| Swal a întrebat:

M-am hotarat sa-mi schimb telefonul. Sunt un fan al gamei Lumia, oscilez intre 925/928. Imi place foarte mult design-ul de la iPhone 4s si 5, dar si ecranul mare si de calitate de la Samsung Galaxy S3 "imi face cu ochiul".
Niste sfaturi? Pareri? As vrea sa stiu cam tot, de la sistemul de operare pana la performante. big grin

1 răspuns:
| Marcu_Iuliana_1978 a răspuns:

Pai daca ai vrea sa alegi un telefon eu te sfatuiesc ca alegi Galaxy S3 deoarece are android bun si o performanta de te lasa masca altceva ce sati mai spun el interactioneaza cu tine de Genu pa uit la un film si intorc capul el fac stop la film si cand intorci capul inapoi sa te uiti da Play