| Salaoru_Cosmin_1999 a întrebat:

ma ajuta careva sa schimb o parola pe un router tenda ....am facut setarile pentru parola ca in manual dar scrie se conecteaza... la nesfarsit ajutati-ma careva dau funda.

4 răspunsuri:
| Ungureanus a răspuns:

Ceai facut mai exact?

| Salaoru_Cosmin_1999 explică (pentru Ungureanus):

Am facut ce scria pe manual, am ales un nume si o parola apoi am salvat setarile scria **se conecteaza** dar am asteptat 10 minute si tot nu s-a salvat setarile.

| Ungureanus a răspuns (pentru Salaoru_Cosmin_1999):

Ssebi123@yahoo.ro adresa de yahoo, aici intru f rar

| Salaoru_Cosmin_1999 explică (pentru Ungureanus):

Am rezolvat problema mersi oricum pentru ajutor problema era cu Pc, dar am configurat ruterul pe tableta si a fuctionat.