| JesssieAl a întrebat:

HEY! Am nevoie de parerea voastra care telefon e mai bun dintre Dual-Sim Allview Alldro P5 si LG Optimus L7 P700?

1 răspuns:
| oldschoolrom a răspuns:

Ramane la parera ta, aparute pe piata in acelasi an adica 2012, displayul este la fel 16 milioane de culori cu 4, 3" ecranul.Camera la P5 de 8mp iar la LG doar 5mp insa ambele au blit si autofocus.Baterie 1800mAh la P5 si 1700mAh la LG.Procesor dublu la P5 de 1GHz x2 iar la LG 1GHz.Acum ramane la parerea ta.