| dynamik a întrebat:

Ma gandeam sa ma apuc sa fac fotografii sa imi iau un aparat Nikon (sunt incepator) ma gandeam la un Nikon D3200 si vreau pareri adica daca e un aparat de la Nikon mai bun cam la aceelasi pret!

Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

In urma cu vreo 2 saptamani mi-am cumparat si eu un Nikon d3200, este excelent pentru entry-level mai ales daca esti pasionat cu adevarat, dureaza putin pana sa inveti sa-l setezi manual dar totul are un inceput

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu îți propun să o întrebi pe Marta Popescu având în vedere că e un fotograf foarte bun și foarte cunoscut.
O seară plăcută!

| dynamik explică (pentru Neo12):

Unde pot sa o intreb?

| Neo12 a răspuns (pentru dynamik):

Are și pagină, dar și cont pe facebook.