| adicristian15 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu aceasta eroare care mi-o da fix cand deschid PC nu inteleg abia am reinstalat win si apoi programele care oricine le foloseste. Spuneti-mi va rog de ce imi da aceasta eroare?
Poza eroare:http://tinypic.com/view.php?pic=110b1xh&s=8#.U8znuLH4Rpg
Multumesc!
ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac :((((

5 răspunsuri:
| adicristian15 explică (pentru shannygelu):

Bai frate dar asta stiam si eu altceva exista? daca da te rog spunem!

| shannygelu a răspuns (pentru adicristian15):

Din cate mi am dat seama din clip ar trebui sa descarci dll-ul ala si vad ca e o problema de la driverul nVIDIA reinstaleaza un driver mai nou la placa video

| K0sti a răspuns (pentru adicristian15):

Asa, si ce te retine sa ti-l iei de pe net si sa-l instalezi? Acest nvspcap64.dll?

| adicristian15 explică (pentru shannygelu):

Ok am sa fac asa daca este bine ati voi da un mesaj oricum Mersi mult!