| Gateway20000 a întrebat:

ma puteti ajuta cu o problema va rog frumos.
Am un pc cu urmatoarele piese:
Procesor i7 2600, 16gb ram dual chanel, si un **** de placa video.
Imi puteti recomanda o placa video pentru pc meu va rog frumos, socket 2.0, dau funda.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Asta este compatibila cu pc-ul tau : http://bit.ly/1DhDKZn

10 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Cam la ce buget te-ai gadit? Totusi iti recomand aceasta http://bit.ly/20vOYAv Este o placa NVIDIA GeForce GT 730, 2048MB, DDR3, 128bit si costa 283 lei.

| CPAElites a răspuns (pentru frunzarescu):

Ce rahat de placa video!
Fugi ma de aici.dai sfaturi gresite

| frunzarescu a răspuns (pentru CPAElites):

Pentru
#CPAElites
E o placa buna la 280 lei. Omul nu a precizat bugetul. Nu te mai agita asa tare in apa mica ca stropesti in jur.

| mirceaneb a răspuns:

Si placa de baza de care o ai?

| Gateway20000 explică:

Placa de baza gigabyte h61m-s1

| Gateway20000 explică:

Am nVIDIA gt 420...
Buget undeva la 200 euro

| Gateway20000 explică:

Eu am gasit un nVIDIA gtx 570.
Imi puteti spune va rog frumos daca este buna si daca merge la pc meu, va rog frumos, dau funda celui ce ma ajuta.

| CPAElites a răspuns (pentru Gateway20000):

Asta este compatibila cu pc-ul tau : http://bit.ly/1DhDKZn

| Gateway20000 explică:

CPAElites - eu am slot pe 2.0 ce mi-ai dat tu este pe 3.0

| CPAElites a răspuns (pentru Gateway20000):

Ma nu conteaza co slot pci-express e..AIA E Marketingwinking

Eu am un GTX 750 TI pci-ex. 3.0 pe o placa de baza antica cu slot pci-ex 1.1.