| claudiu1924 a întrebat:

mai-am am avut windous xp 2003 service pack 2 si mi-am schimbat windous-ul de curind in windous xp profesional 2002 si cind vreau instalez mesu nu imi merge sau unele programe google chrome Adobe fash player nu mi-au mers ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Din cate stiu eu xp profesional e cel mai bun din xp-uri! Nu inteleg ce ai facut tu acolo, dar nu ar trebui sa ai problemele astea...
Descarca si instaleaza Windows xp profesional sp 3!
Eu cred ca cu asta nu vei avea nici o problema! Bafta!

| claudiu1924 explică (pentru lpavel):

L-am intrebat pe cel ce mi-o schimbat windous-ul si a zis ca ere sp 2 dar cind ma uit la my computer clik dreapta propietati imi spune ca e windous xp profesional versiunea2002 dupa ce mi-a schimbat windows-ul am inceput sa imi bagg programele mesu dar mi-a dat eror Adobe fash player si google chrome mi-a dat eror si spune cegva de windous xp spn ma aju te rog

| claudiu1924 explică (pentru lpavel):

Mi-am descarca si il l-am in arhava winrar ce sa fac acum