| anaraffaella a întrebat:

Am un laptop Toshiba si de cateva zile cand il pornesc pe ecran nu apare nimic, este negru iar ledurile care indica hard disk-ul si cititorul de cartele nu lumineaza.Ce problema are?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai mult ca sigur nu primeste alimentare, si s-a descarcat si bateria.
Du-l la un service pentru verificare.

| RAY a răspuns:

Placa video dusa sau display, e greu de spus trebuie testat

| AlexandruInu a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza Hard disk-ului la cele mai multe laptopuri se intampla. Roaga-te sa fie din cauza Windows-ului, dar daca nu e o sa te coste cam 250-300 ron hardul si 60 ron manopera depinde de om

| RAY a răspuns (pentru AlexandruInu):

Ce legatura are hardul disk cu imaginea pe ecran?

| Vasy10 a răspuns:

Apasa ctrl-alt- punct(.) daca iti apare Managerul de Activitati atunci trebuie sa bagi Windows`ul din nou.
Am patit inca nu am aflat care este problema