| 12stefy a întrebat:

Mi-am cumparat recent Nexus 4 si am vazut pe undeva pe la browser ca scria ca pot sa accesez filele de pe computer pe telefon. Am dat "sign in to Chrome" pe computerul surorii mele doar ca sa vad care-i ideea. Nu prea ma pricep, dar din cate am inteles s-a sincronizat contul meu de Google pe computerul ei si mi-au aparut toate bookmark-urile si istoricul si tot ce aveam eu acasa pe laptopul meu. Am dat disconnect dar nu s-a schimbat nimic. Bookmarkurile pot sa le sterg, dar s-au salvat si parolele la toate conturile unde era implicat Google, cum ar fi Youtube. Cum sterg tot ce aveam eu salvat pe laptopul meu de pe computerul asta?

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Du-te la aplicatii, du-te la chrome, si dai clear data si clear cache.

De mentionat ar fi si faptul ca daca vrei sa accesezi fisierele din pc sau telefon remotely si simplu ai putea folosi airdroid, e genial, eu il folosesc ca si telecomanda pentru telefon, poti suna / trimite mesaje / accesa fisierele si mai mult lua pune poze pe telefon.

Good luck.