| Gavri96 a întrebat:

Va rog, care stiu despre telefoane.Am si eu un nokia n97 si arata ca unu original, pe el scrie 32gb, 5mp, made in finland dar nu are nici 32gb si nici 5mp. Oare o fi fake sau ceva de genu? Va rog raspundeti-mi!

1 răspuns:
| tzintzi a răspuns:

Ii un amarat de Replica. Iara daca scrie pe el made in Finland ii clar ca ii luat de la bisnitari.Eu pana acum am avut un singur Nokia dar si tovarasii mei care au toate is Made in Hungary.
Tiganii is smecheri si schimba tot dinauntru. Sper sa nu fi avut si tu norocul sa ti-l fi luat de la ei happy