| BomGoddess a întrebat:

Mi-am curatat laptop-ul si banuiesc ca am apasat pe ceva la tastatura pentru ca acum ecranul meu este intors si nu pot sa il fac normal din nou... Va rog ajutati-ma. Dau funda si tot ce trebuie!

Răspuns Câştigător
| DANIELdnyXD a răspuns:

Windows 7:clik dreapta ->personalizare-> undeva in barea din dreapta jos scrie ""display"" apasa acolo -> in dreapta sus dupa apare ""adjust resolution""-> undeva o sa scrie orientation : si acolo selectezi " landscape""

3 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

Cu siguratna ai umblat la setraile ecranului si al pus sa intorca la 360°

| Bula a răspuns (pentru DarkGhost):

Poate la 180°
happy

| DarkGhost a răspuns (pentru Bula):

Nu mai stiu da sigur nu mai vreau sa incerc laughingmia laut 2 ore sa reusesc sa il fac la loc
si da ia dreptate 180° cala 360° e la fel am gresit eu laughing