| Ovidiu1098 a întrebat:

mi-am descarcat camstudio si am inceput sa filmez mi-a mers pe desktop dar in fifa 15 nu imi merge nu stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| hcawithhmu a răspuns:

Mai bine scrie pe google www.bandicam.ro si dai pe primul apoi dai pe download bandicam (ala cu rosu) si ai sa vezi ca iti merge bafta!

| Ovidiu1098 explică (pentru hcawithhmu):

Si cum pornesc microfonul?

| hcawithhmu a răspuns (pentru Ovidiu1098):

Conectezi microfonul si el merge

6 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pentru jocuri 3D merg bine programele gen bandicam, fraps - special facute sa inregistreze si imagini 3D.

| CMV1994 a răspuns:

Nu stiu de ce ca nu l-am folosit niciodata, dar pentru jocuri recomand Fraps sau Bandicam. Cel din urma e mai complex!

| Ovidiu1098 explică (pentru CMV1994):

Si microfonul cum il pornesc la bandicam?