| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU

mi-am facut un nou id si am urmatoarele probleme

1. nu pot sa imi schimb imaginea, orice imagine as alege ( cele de la Yahoo sau cele de pe desktop ) imaginea ramane la fel. ( fata zambitoare cu ochii ) si nu se schimba, problema asta o am doar la noul id ca pe celalalt mai vechi pot schimba poza oricand

2. nu pot adauga id-uri, am adaugat vreo 20 si acum numai pot adauga ca imi spune ca problema a durat mai mult decat se asteaptau si sa verific lista mai tarziu ca s-ar putea ca operatiunea sa fi avut succes

Fundita

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ai greșit categoria. thumbs down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatii Utilitare sau Tehnologie.Aici se pun altfel de intrebari.