| 3DsoWTF a întrebat:

mi-am instalat astazi windows 7 ultimate trial, am incercat sa caut un product pentru ca era trial dar am gasit http://www.youtube.com/watch?v=bNynB8Zqipk, as vrea sa stiu daca sterg slui.exe are ceva? sau dupa ce se termina cele 30 mai functioneaza windows-ul?

Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce expira cele 30 de zile merge windowsul perfect. Doar se face wallpaper-ul negru si te intreaba sa activezi windows-ul din cand in cand (am stat asa luni de zile).