| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalate Smite iar cand pornesc patch-ul si apas pe play imi scrie asa:"The application was unable to start correctly (0xc00007b).Click OK to close the application.'
Spuneti-mi va rog ce sa fac.

3 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

Descarca Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package si DirectX End-User Runtime Web Installer.O sa iti mearga cu siguranta.

| anonim_4396 explică (pentru bz06kou):

Am instalat directx si nu merge.Nici macar nu stiu unde s-a instalat.

| DabiJaWL a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca e veche intrebarea, dar asa dupa tine cand iti descarci ceva, unde ti-l arata? Nu in my computer la downloads?