| neymar192 a întrebat:

mi-am luat o tableta de curand Prestige 8.0 Hd, totul a mers bine si frumos puteam sa descarc orice pana cand am pus-o la incarcat si si-a dat reset singura, de atunci imi spune ca nu mai am memorie deloc >>Setari-Stocare-Spatiu total 0 -Spatiu disponibil 0. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa-i fac!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fa-i tu un reset de mana, are undeva optiunea asta, in setari. De multe ori, din cauza sistemului de operare de toata jena, asta este singura solutie.

| neymar192 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa=i fac reset dar nu se inchide stau ore in sir si imi spune "Asteptati sa se inchida" si nu se inchide.