| Zumber a întrebat:

de curand mi-am luat un Samsung Galaxy Young.Mi-am instalat pe el SubwaySurfers.Pou, LogoQuiz si un joc cu ping pong.Acum cand vreau sa-mi descarc ceva imi spune "Spatiu de stocare disponibil insuficient".Mi-am dezinstalat SubwaySurfers si am incercat sa-mi bag alt joc si nu mergea si mi-am bagat la loc SubwaySurfers.Am un card in el de 512MB, trebuie sa-mi iau altu'asta l-am gasit da merge laughing.Nu stiu cum sa bag jocurile pe card am auzit ca trebuie sa descarci appsd am descarcat dar nu mergea din cauza probleme "sapatiu de stocare...". Ajutati-ma va rog MULTUMESC DAU FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| waSSaby a răspuns:

Pai nu cardul e de vina..Jocurile se duc in memoria telefonului iar galaxy young-ul nu are cine stie ce memorie..Trebuie sa te duci in setari si sa alegi calea jocurilor...Are tatal meu telefon ca asta si asa a patit si el