| Viorash a întrebat:

mi-am luat un laptop nou nout.
Are vechime de 4 lunii. Am si eu o problema cu el in primele 2 luii cand l-am luat a inceput sa aiba probleme cu mousu nu puteam tine mousu langa laptop ca nu mai lumina si nu mai merea cateodata mousu mergea si lumina dar apare jos in colt langa ceas usb not detected sad. Acu ca si atunci cand aprindeam laptopul ecranu nu se aprindea parca era defecet dar suflam in procesor si isi revenea acum suflu de ma ia mama naibi sad. Aseara nu a mers mousu iar apoi l-am stins l-am aprins si acu in dimineata acceasta nu merge ce trebuie sa fac. Ps:Va dau mesaju de pe pc-ul lui fratemo ca sa stiti.
Oare o fi de la praf?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

N-are nimic! introdu mouse-ul in alt port usb! laughing

| tpuu a răspuns:

Du'te acolo de unde l'ai luat si prunei sa iti schimbe. straight face
sau duta lla cineva specializat la calculatooare.
daca e de la praf nu stiu asta depinde de starea ta de ingrijire la laptop ...cat de curat l-ai tinut.
dar totusi du-te la cineva specializat in pc.uri

| gfy a răspuns:

Du-te de unde l-ai luat si explica-le situatia, e cea mai buna si eficienta metoda. Nu-ti baga nasul ca poate il lasi fara garantie.