| Hardy2000 a întrebat:

mi-am luat un PC recent si bineinteles nu are windows si ca tot romanu vreau sa-i instalez Windows 7 Ultimate piratat, dar nu am gasit pe net o versiune de download care sa fiu sigur ca e buna. Da-ti-mi va rog un site de unde as putea sa downloadez si cum il instalez. Multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai vazut sau ai auzit de vreun pirat de incredere?

Instaleaza-ti Linux, sa numai dai bani pentru licente...

| AnKuXor a răspuns (pentru Bula):

Prost mai esti, nu de aia ti se spune Bulawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as mira daca ai habar sa-l instalezi, ca vad ca n-ai habar nici sa-l descarci.

| AnKuXor a răspuns:

Te ajut eu daca vrei, nu pot posta linkuri aici pentru ca as viola conditiile de utilizare, vorbim pe skype daca vrei si te ajut sa descarci si sa instalezi.
skype: ancusor_vodafone

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Cauta pe tpb