| anonim_4396 a întrebat:

mi-am reinstalat windowsul ( si formatat ), iar acum caut driverul de la placa video si nu il gasesc
Placa video este urmatoarea : ATI Radeon 9200
Mentionez ca am windows 7 ultimate daca ajuta.
Daca im gasiti placa raman recunoscator

Funda!

Răspuns Câştigător
| draky90 a răspuns:

Nu mereu iti va lua driverele, sunt sute de cazuri care nu se instaleaza automat, de exemplu la mine nu ia reteaua si audio, vezi ce versiune de windows ai 86/64, iar dupa cauti pe goagal seria placii,un mic sfat,nu pune ultimile drivere,deoarece sunt de fatada, pune ultimul dirver care s-a lucrat pentru ea, restul sunf facute pentru seriile mai noi, si nu o ajuta la performante, cheers!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pe windows 7 trebuia sa-ti instaleze driveru automat! Poti descarca driveru de aici=>http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx sau folosesti slimdriver pentru a face un update general(inclusiv la driverul video)Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/ spor la treaba!

| floryn1993 a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/, gaseste orice fel de drivere, dupa ce scaneaza

| emildigi a răspuns:

Cauta pe net 3dpchip downloadeaza-l e cel mai bun pr pentru drivere gratis