| Anoniq a întrebat:

mi-am resetat telefonul iar acum nu mai am toate conversațiile recente pe WhatsApp, mă poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai facut backup la ele?

| Anoniq explică (pentru DoarBogdan):

Aveam un backup creat automat acum câteva zile... Dar aș vrea să recuperez toate conversațiile din ultimile zile

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu ai facut backup si nu s-au salvat nu mai ai ce face. Asa am patit eu si am incercat toate metodele din toate tutorialele de pe Youtube, cu toate aplicatiile posibile dar nu a mers...

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca ti s-a facut backup, intri la setari in aplicatie si ai o optiune de recuperare date si ar trebui sa iti apara tot.

| Andromeda20 a răspuns:

Nu le mai poti recupera eati de grija