| ADIadyADI a întrebat:

De curand mi-am spart display-ul de la laptop.Am modelul TOSHIBA SATELLITE C855-12W si intrebarea ar fi daca as inlocui display-ul acestui model cu un TOSHIBA SATELLITE C855-12Q ar fi vreo diferenta si cel mai important daca ar merge.MULTUMESC ANTICIPAT

1 răspuns:
| pbsolver a răspuns:

Par sa fie identice... totusi trimite-le un mail celor de la Toshiba explicandu-le problema ta. exista posibilitatea ca desi displayurile sa fie identice, mufa de conectare sa fie diferita