| nejyangel a întrebat:

Mi-am stricat un telefon Samsung galaxy s4 active si are display-ul spart. Telefon se aprinde... Intrebarea mea este daca pot lua pozele si inregistrarile dupa el si sa le bag in calculator... Si daca da cum pot face asta?

4 răspunsuri:
| Shupy99 a răspuns:

Poti folosi cablul de date sau in cazul in care datele tale se afla pe cardul de memorie poti folosi un cititor de card pe care sa il bagi in calculator cu tot cu cardul introdus in el.

| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti transferi toate pozele/videoclipurile prin cablu de date, alta solutie nu mai stiu in cazul asta. Sper ca te-am ajutat

| razvanel720 a răspuns:

Da se poate daca stii meniul display-ul e spart nu tache-ul si iti mai trebuie un cablu de date sau poti sati ei un nou display dar o sa te coste

| nejyangel explică:

Nici touch-ul nu merge. alta varianta nu aveti?