| Danyel129 a întrebat:

Mi sa virusat calculatorul si acum vreau sa imi schimb windowsul. Am windows 7 home premium. Ce windows ziceti ca ar fi bun sa imi bag?

13 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Daca vrei tot 7, pune 7 Ultimate. Spor!

| PopAdrian a răspuns:

Windows 8 mananca din resurse anapoda. Ca un utilizator care foloseste doar internetul si asculta muzica sau se uita la filme nu se observa, dar daca esti gamer sau programator o sa simti ca merge mai incet. Ori Windows 7, ori sfantul XP.

| Lexi888 a răspuns:

Windows 7 ultimate e cel mai bun man.Bafta.

| Katczinsky a răspuns:

XP-ul e sfant. N-o fi avand el o interfata super, dar e rapid, e anti-hacking, e nedetectabil si greu de patruns in el. Windows 7, Vita, 8 sunt mai avanaste deci mai vulnerabile si mai conectate la hiper-retele. Adica te poate spiona atat statul cat si hackerii foarte usor. Cheers.

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Windows 8 frate, la inceput o sa ti se para o porcarie insa dupa ce il vei intelege rapiditatea cu care lucrezi se va dubla. il recomand cu cea mai mare incredere

| Danyel129 explică (pentru Madalin_Ionut_1996):

L-am mai avut. Nu e cine stie ce. Nu merge fara sa pun parola la pc? Sau merg acum jocurile pe el?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns (pentru Danyel129):

Ia versiunea pro b

| Nutu09 a răspuns:

Windows 8

| luKian24 a răspuns:

Windows Xp Professional Service Pack 3 e foarte bun happy

| exuator a răspuns:

Cat giga ai pe calculator?

| Danyel129 explică (pentru exuator):

2 gb ram

| Latky a răspuns (pentru Danyel129):

Pune toate cerintele pc-ului

iti recomand win7pro daca ai si dualcore