| RocarA a întrebat:

Nu am avut ocazia sa am un televizor cu "plasma" presupun ca este.
Firma: TOSHIBA
Seria: P1300D. (aceasta am copiat-o de pe manualul utilizatorului)
Intrebarile sunt urmatoarele:
1. Cum trebuie sa ii dau culorile normale sa se vada "impecabil"
2. Lateral are un lacas pentru. USB. Nu imi intra niciun CBALU DE DATE in el SI nici UN STICK.
Pe mine ma intereseaza mai mult intrebarea 2. Daca stiti si prima intrebare veti fi recomsati.
Am inteles ca pe stick pot sa bag de toate in afara de jocuri: muzica, filme etc. Dar nu.mi intra stick-ul ce trebuie sa fac?
Imi trebuie un USB special pentru. el?
Daca acel USB imi trebuie merge si la calculator?
MULTUMESC! O ZI FAINA!
ROG RAPIDITATE! MERSI!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

1. Cum vrea mushiu tau. Depinde de la privitor la privitor ce inseamna "impecabil".
2. Nu are functie de player multimedia de pe USB, USB-ul ala poate fi folosit doar pentru service (upgrade de firmware).

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu e plasma, e televizor LCD! Habar nu aveti pe ce dati banii fratilor?