| podina a întrebat:

Buna ziua!
Am o problema cu cititorul de carduri. Cand pun cardul de la aparat imi apare Removable Disk-ul ca si folder, imi arata 1.80 GB utilizati, dar cand intru in el nu ii nimic pe el. In aparat imi arata pozele. Cardul de la telefon merge.
Ce pot sa fac?thinking

4 răspunsuri:
| dasky90 a răspuns:

Formateaza-l.daca nu uitate pe lateral poate este blocat de la butonul ala mic.

| podina explică (pentru dasky90):

Nu-l pot formata ca am niste poze de la banchet...si nu-i blocat ca m-am uitatbig grinsad

| podina explică:

Nu-i blocat...si nu-l pot formata ca am niste poze ff. importante pe el de la absolvire:-

| podina explică:

L-am formatat si tot asa iistraight face