| loggertiffman a întrebat:

nu demult mi-an achizitionat un telefon BlackBerry curve 8520. Am probleme cu internetul.Ba merge, ba nu merge.Mi-am pus app world si dimineata mi-am descarcat frumos o gramada de chestii si seara ma trezesc cu nesajul asa: we cannot connect you to BlackBerry app woeld please ensure that your device is connected to the wireless network an try again...iar eu sunt conectata. sau:conexiunea nu a reusit...care e de fapt problema si ce solutii exista? incepusem sa-mi fac o parere f buna despre BlackBerry si nu vreau sa ma rasgandesc! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| iulyan_9096 a răspuns:

Daca ai garanti ar trebui sa te duci cu el.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loggertiffman explică:

Telefonul meu l-am primit din Germania de la matusa-mea, asa ca cu garantia nu ajung departe... oare as putea face altceva? adica sa ma duc la Vodafone sa....nush sa faca ceva e primul meu BlackBerry si habar n-am ce sa fac..va rog utilizatorii BlackBerry HELP URGENT! mersi

| loggertiffman explică:

Trebuie cumva sa ma duc la aia de la vodaone si sa civez ceva pachet BB messenger+internet? sau pur si simplu sa activez ceva? v-am mai zis telefonul meu e in afara