| Teodoralexandru a întrebat:

nu ma pod decide ce sa-mi iau. voi ce ziceti?
sa-mi schimb unitatea cu procesor AMD athlon dual core 2.5 GHZ, Ram 3.3 gb ddr2, placa video 256 mb, HDD 80 gb cu o unitate Intel core 2 duo 3.0 GHZ, 4 gb Ram ddr3 placa, video 370 mb si HDD 160 GB +diferenta (200 lei ) sau telefonul Samsung galaxy s2 plus cu un telefonul asta http://www.emag.ro/......DVG303BBM/ + diferenta 200 lei.
Ce sa schimb telefonul sau unitatea?
Dau FUNDA! Multumesc

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Depinde.Nu art strica să postezi modelul plăcii de bază pe ddr2 și modelul plăcii de bază pe ddr3.în funcție de asta îți pot da un răspuns corect.Succes