| aLeex_6841 a întrebat:

Numele meu este Alex si as vrea sa va cer parerea happy. Vreau sa achizitionez un telefon si dupa cateva ore de navigat nu am ajuns la nici o concluzie si as vrea sa va cer voua sfatul.Nu trebuie decat sa-mi recomandati cateva telefoane ca sa se incadreze intr-un buget de 7-9mil.Raspunsul care vine cu cele mai bune argumente pro si contra primeste funda! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Vrei sa il cumperi la liber sau abonament? Daca vrei la abonament iti recomand Sony Xperia x10 sau Motorola Defy, amandoua terminale puternice cu un sistem bun de operare, camere foto video decente, navigare optimizata pe internet...

| Minks a răspuns:

Samsung Galaxy Mini... happy

| wazzy a răspuns:

Samsung wave 525 e super tare tel si e in jur de 8 mil si ceva ai tot cevrei pe el e si smartphone fita nu alta

| UNHleaSHD a răspuns:

Am eu un LG GC900, cu camera de 8.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Samsung B7510 Galaxy Pro Alb, HTC A310 Explorer Smart Albastru, HTC A3333 Wildfire Alb, HTC A510E Wildfire S Alb, BlackBerry 8900 JAVELIN Negru Logo. Le gasesti pe toate pe http://www.rokastore.ro/.
Succes!

| aLeex_6841 explică:

Minks adevar graiesti tongue interesante telefoane, inteligente...dar as prefera ceva mai finut si prin asta ma refer la ceva mai mic...Multumesc!