| IuuxxI a întrebat:

O prietena de a mea a avut un cont de facebook de prin 2009 iar ea nu si-a mai stiut parola si nu l-a putut accesa. Cand si-a adus aminte intr-una din zilele astea, a intrat pe yahoo, si ii spunea ca, contul este dezactivat. Cum poate dezactiva contul de facebook fara email? Va rog ajutati-o! Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda ❤️

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Isi reactiveaza contul de yahoo.

| IuuxxI explică (pentru SkyPilot):

Si cum face asta?

| SkyPilot a răspuns (pentru IuuxxI):

Trebuie sa existe instructiuni atunci cand incearca sa isi acceseze contul. La hotmail/outlook asa este. Nu pot sa le stiu chiar pe toate.

| Cosmin_Ghetau_2000 a răspuns:

Contul a fost dezactivat pentru ca nu a mai intrat, cred. Dar de obicei primesti notificarile pe e-mail, chiar daca ai uitat parola. trebuie sa isi schimbe parola(forgot password). Daca nici asta nu merge, faci alt e-mail si cont de facebook.