| Auras95 a întrebat:

Salut TPU, o sursa de pc se poate repara?

4 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Da, se poate. Piesele stricate, daca nu pot fi reparate, se inlocuiesc.

| mircea22b a răspuns:

Uita-te daca sunt condensatoare umflate si schimba-le. E simplu si merge in 75% din cazuri.

| Kalyselo a răspuns:

Da se poate.

| RudolfT a răspuns:

Salut!
Intrebarea ta, este una afiramtiva, adica da.
Daca PC-ul este nou, dar s-a defectat, si daca ai posibilitatea de a primi garantie, du-te la magazinul respectiv de unde l-ai cumparat si arata-le garantia.100% ti-l vor repara
Daca ti-a expirat garantia, poti sa iti orice parte al PC-ului.
Doar ca, si costurile, vor fi dupa calitatea componentului.