| CoDWAW7 a întrebat:

Am vazut un iPhone 5 de vanzare dar cica avea sursa arsa, ce inseamna asta? ce se poate face pentru a repara? funda.

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Inseamna ca telefonul nu se poate incarca(alimenta cu curent de la priza)si iti spun nu-l cumpara ca te costa jumate de iphone 5 nou ca sa-l repari. Daca vrei ma asculti bine daca nu NU nu sunt bani mei asa ca nu are rost sa mai mai implic happy dar iti mai spun odata nu il lua o sa iti para rau.Mai bine mergi in auchan, media galaxy, mall si iti iei unul mai ieftin si bun pe care ai garantie nu toate ciurucurile stricate si arse de pe la temiri cine. FUNDA da ca consideri ca ti-am fost de folos happy