| Flor1N94 a întrebat:

Oare imi merge bine jocul Spider-man 3 daca am pc-u c'am asa : 4Gb ram, procesor 3, 1GHz,placa video de 512 Mb, si Windows 7, 64 biti

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Cerinţe minime de sistem:
2.8 GHz processor.
1 GB of system RAM.
Microsoft Windows 2000/XP/Vista.
256 MB DirectX 9.0c video card.
6 GB of hard disc space

Recomandate :
3.4 GHz processor.
1.5 GB of system RAM.
Microsoft Windows 2000/XP/Vista.
Radeon X1800/GeForce 7800 GT video card.
6 GB of hard disc space.
PC-ul tău îndeplineşte cerinţele minime. Chiar dacă nu ai procesor 3.4 Ghz, nu cred c-o să ai mari probleme. Deci DA.

4 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Eu si daca as avea 5gb tot xp mi-as pune(asta pentru cei inraiti dupa jocuri)

| ENDofGaming a răspuns:

Salut! Am avut si eu jocul spider-man 3 si a mers foarte bine si la tine o sa mearga sunt sigur pentru ca procesorul meu e mai slab ca al tau.Succes

| david4889 a răspuns (pentru ENDofGaming):

Salut, am cautat si crezi ca imi merge jocul pe procesor 2.33 GHz?

| Newbye a răspuns:

Daca ai avea windows XP ti-ar merge mult mai bine...