| PuținConteazăNumele a întrebat:

Păreri despre această baterie de la Huawei? Vreau să o folosesc cu un Huawei p9

https://m.emag.ro/......DFKYR7BBM/

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea. Are doar un port USB. La pretul asta gasesti la 20000 mAh. Si cu doua porturi. De-asta au si „redus" pretul.

| PuținConteazăNumele explică (pentru darrio2007):

De ce aș avea nevoie de mai multe porturi usb? Eu nu am 3 telefoane, și da, găsești și la 20.000 mAh, din alea de nu le poți pronunța numele

| RAY a răspuns:

Sunt foarte multumit de produs. Mai ales ca are incarcare rapida. Tine cam 4 incarcari de la 20% la un Huawei P10. Nu am incercat ca incarc cu cablul de la telefon, deci am vazut ca are si USB-C. Am vazut in celelalte review-uri ca se poate si voi incerca.

| sierra1 a răspuns:

Așa cum scrie acolo:
Brand compatibil - Universal
Model compatibil - Universal

te va ține cam cât 3 incărcări normale

| alexandru303 a răspuns:

Salutare.
Eu iti recomand acest acumulator. Este de o calitate mult mai buna. Eu am avut acel acumulator pe care l-ai mentionat mai sus, dar dupa un timp scurt incepe sa nu te tina bateria la el. Eu am avut foarte mare grija de el, dar nu e o idee buna sa il cumperi, asa ca iti recomand acesta:
https://bit.ly/2Rq6YB9
Este cu 40 de lei mai scump, dar te tine. Pret/calitate este super.
Cu el poti incarca de 4-5 ori un telefon. Eu am Huawei p20 lite.
In fine, sper ca te-am lamurit, in caz ca vrei acel acumulator ( https://l.profitshare.ro/l/5363153 ) e ok.

Bafta!winking