| Bogdanel97 a întrebat:

PC-ul meu nu mai imi citeste CD-URILE goale. Mentionez ca vreau sa pun pe ele ceva poze si nu pot. Am si Nero dar nu ma lasa sa pun poze pe cd-uri. De ce?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poate fi din cauza placi de CD-rider happy
Poti sa il duci de unde l-ai cumparat sa intrebi sau intreaba un inginer profesionist si te va lamuri.

| H3li0S a răspuns:

Ai pc de 2 lei dai foc, s-au aruncal pe geab dar inainte asigurate ca lovesti pe cineva in cap cu el

| Bogdanel97 explică (pentru H3li0S):

Pc nu ii de 2lei cum zici tu. Ii cumparat de vreo 4 luni. si o costat destul de mult. tongue

| DSpider a răspuns:

Încearcă și ImgBurn (poate ți-a expirat perioada de trial la Nero).

Vezi dacă la fel îți face și când vrei să scrii un DVD. Dacă este CD writer, află că CD writere nu se mai fabrică de multă, multă vreme. Înseamnă atunci că ai o unitate bătrână rău de tot, și astea se ard după o vreme (lentilele).

| Bogdanel97 explică (pentru DSpider):

DVD-urile le scrie. Dar cum is eu mai zgarcit nu vreau sa ocup 200MB din 3GB dintr-un dvd. Mi bine prefer sa la pun pe Cd. Acum le-am pus pe Dvd ca nu am ce sa fac. Mersi mult. happy