| AuroraLaptelui a întrebat:

Salut, TPU. Pe facebook eu m-am dus la un prieten si din greseala am dat cu degetul pe block. Dupa asta, nu l-am mai gasit nici la cautare, nici la prieteni, nici la prieteni comuni. Cum rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| 92claudiu a răspuns:

Dai la setarile contului, dupa in dreapta la blocare si il elimini de acolo. big grin FUNDA?

| AuroraLaptelui explică (pentru 92claudiu):

Stanga de fapt.

| JustMe34 a răspuns (pentru 92claudiu):

Cum am zis eu era mai super :/

| AuroraLaptelui explică (pentru JustMe34):

Ai intarziat cu raspunsul.

| JustMe34 a răspuns (pentru AuroraLaptelui):

Cu un minut...phbbbbtlaughing

7 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Cand blochezi pe cineva pe fb e ca si cum n-ar exista profilul lui.Nu-l mai poti nici cauta la alti prieteni nici sa vezi poze cu el.Dai la settings. apoi blocking..si in dreapta o sa ti apara "block users" si trebuie sa ai incolo numele tipului pe care l-ai blocat.si dai pe acolo un click si il scoti..si apoi trebuie sa-i trimiti din nou cerere de prietenie...happy

| Dogyyy a răspuns:

Nu mai poti sa rezolvi nimic.L-ai blocat si gata.

| 92claudiu a răspuns:

Da stanga. scuze big grin