| Norbert97 a întrebat:

posibil ca sa m-ai discutat despre aceasta problema. Am o problema cu PC-ul meu la DVD-writer pur si simplu bag CD-ul in el si nu mi-l citeste. Am un alt PC vechi am schimbat de pe ala CD-writerul ca dvd nu citeste si nici asta nu vrea sa imi functioneze nu invarte CD-ul absolut nimic de la ce poate sa fie? Mentionez ca CD-writerul functioneaza 100% pe PC-ul vechi mergea dar acum ca l-am bagat pe PC-ul meu nou nu vrea deloc. Placa mea de baza este un Asrock h61m-vg3.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil un contact desfacut in pc nou.

| Florin_Florinake_1999 a răspuns:

Du-te sa ti.l pună cineva de la service! Eventual cumpara unul nou pentru siguranta!