| nebunaticu91 a întrebat:

pot sa iau aplicatii de pe google play fara sa am cont? de ce?

Răspuns Câştigător
| zDenYz a răspuns:

Buna da se pot lua aplicatii(cu bani sau fara) si fara cont pentru ca asa au decis cei care au creeat site-ul.Eu de acolo imi descarc jocurile pe telefon si nu am conthappy

2 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai cont google play deoarece asa e politica lui google play daca ai un cont de gmail merge sau google+ ori youtube

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Nu,nu poti, trebuie sa fi inregisrat cu un cont, altfel e imposibil.