| tomy111 a întrebat:

Problema mea este ca laptopul meu se opreste si porneste singur fara sa-i fac nimicsad si daca vreau sa il inchid se inchide si porneste iar. Daca vreaau sa il inchid trebuie sa o fac de la butonul de pornire. Ce ar trebui sa fac?
Ofer

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Du-l la reparat, are probleme. Dar poti incerca sa reinstalezi windows daca vrei. Slabe sanse sa fie vorba de virusi.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai cred ca laptop'ul tau e bantuit, dul' la exorcizare.

| tomy111 explică (pentru KellyGreen):

laughing si poti sa-mi dai o adresa unde se exorcizeaza laptopuri?tongue totusi sper sa nu prinda viata daca il exorcizez, ca s-ar putea sa ma ucida cu furculita cand dormrolling on the floor
parca vad titluri de ziare:
CETATEAN TRADAT DE LAPTOP IN COMPLOT CU FURCULITAlaughing

| KellyGreen a răspuns (pentru tomy111):

laughing

| gabi13579 a răspuns:

Se poate sa fie virusat
si mie mi s-a intamplat si am observat ca antivirusul meu era expirat de cateva luni si a trebuit sa-mi schimb windowsul. sper ca te-am ajutat. bafta

| Aflorin a răspuns:

Laptopul lui sora mea facea la fel, s-a stricat si cand am mers sa il fac, mi-au zis ca are o problema la placa de baza