| Acaikus a întrebat:

Programul Teamviewer merge pe acelasi IP? Adica. am un calculator si un laptop si vreau sa controlez laptopul de pe calculator dar cele doua sunt conectate la acelasi internet cu acelasi IP. Ati incercat? Stiti daca merge? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Daca ai switch ai ip-uri diferite dar daca ai router da ai aceelas ip ca la router imparti ip dar si viteza de internet BFT!

| suntserios a răspuns (pentru gmbod1):

E fix pe dos la ce ai zis tu acolo, plus teamviewer nu are absolut nicio treaba cu ip urile.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teamviewer foloseste un id si o parola nu are treaba cu IP ul

| shannygelu a răspuns:

Merge frate stai calm poti sa pui team si sa transferi fisiere sa faci ce vrei cu team pe acelasi internet intre cate calculatoare ai tu in casa