| andreimare33 a întrebat:

Recent mi am ciobit putin ecranul de la telefon pe colt si am pus o folie de sticla.Problema este vreau sa il duc la garantie pentru ca bateria ma tine ff putin.Credeti ca o sa il ia avand in vedere ecranul ciobit?
Rsp cat mai repede
Mersi

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ciobitul nu are legatura cu bateria, asa ca ar trebui sa il preia si sa-ti inlocuiasca bateria fara plata.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu va merge. Or sa dea vina pe tine ca de aia s-a stricat bateria ca ai lovit telefonul.

| UnBaiat439 a răspuns:

Odata ce telefonul este "stricat" din vina ta acesta isi pierde garantia. Stiu din experiente proprii.