| donird233 a întrebat:

Recent, mi-am luat un volan Thrustmaster Ferrari 458 Italia (Cel simplu, nu Spider Edition) si când l-am montat a mers super bine! Eram foarte incantat ca raspundea perfect, si mergea super bine chiar pe jocurile in care iti trebuie volan de 900 de grade. Dar dupa 2 zile, am iesit odata afara si când m-am intors, efectiv nu mai recunostea virajele de sub 40 de grade. Butoanele si pedalele merg impecabil, doar virajele au o problema. va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Încearcă sa îl repari cu garanția, dacă mai are

2 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

L-ai calibrat? Încearcă sa faci câteva viraje la maxim

| donird233 explică (pentru Edmonds2342):

Da am incercat si sa-l calibrez dar la fel face. Am incercat sa vad daca si pe Xbox face la fel si da, tot la fel face.

| Edmonds2342 a răspuns (pentru donird233):

Încearcă sa îl repari cu garanția, dacă mai are