| xIoana a întrebat:

ro Am iphone 4 cu versiunea 4.2.1 cum pot sa fac jailbreak.happy Ce program mi-ati recomanda. explicati cum pot sa fac asa mai pentru " tampiti" sau pentru un copil de 13 ani. specificand ca l-am luat de pe emaghappy

Răspuns Câştigător
| Virgil_3440 a răspuns:

Poti face jailbreak folosind greenpois0n pe care il descarci de pe http://greenpois0n.com/

Pentru ajutor poti sa urmaresti tutorialul asta:
http://www.zaone.ro/......eswindows/

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DEocamdata nu merge facut Jailbreak la versiunea asta! Mai asteapta!

| Xlove64 a răspuns:

laughing
Si eu cauta asta de mai mult timp si am gasit un site pe net dar nu ti`l recomand pentru ca am incercat sa-l folo (am conectat tel la pc si am dat start la programu ala) si dupa un timp mi s`a stins tel si nu mai mergea pornit laughing (a mers dupa vreo orahappy )
Asa ca cel mai bine este sa faci jailbreak intr-un centru specializat (Vodafone Orange sau cosmote) happy
Fundaa pls happy

| GabrielNicola a răspuns:

Am o problema asemanatoare cu un ipad 4 versiunea 6.1 ios si daca-mi dau jailbreak imi pierd garantia?
va rog sa-mi raspundeti