| sherbygaby a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Iphone 3g jailbreak cu ios 4.1! Cand vreau sa-mi bag jocuri imi apare ca versiunea ios este prea mica! Exista vreun program pe care ar trebui sa-l downloadez pe Iphone pentru a-mi putea baga jocuri cum ar fi pentru Iphone 3g ios 5 sau 4.3!

7 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Depinde ce joc ai incercat sa instalezi, acum majoritatea iti cer o versiune mai mare... dar datorita faptului ca ai 3g si nu 3gs... nu poti baga o versiune mai mare.

| AlinNxD a răspuns:

Oameni bunii....ios 7 nu merge pe 3g, poate pe 3gs...dar pe 3g nu merge, nici macar ios 4.3 nu merge pe 3g, numai suporta

| danimazzz a răspuns:

Tre sati bagi un ios mai nou. Faci un update la soft si gata.

| Spartacus1127 a răspuns:

Trebuie sa iti iei de pe AppStore versiunea iOs 7 happy.

| AlinNxD a răspuns (pentru Spartacus1127):

Ios 7? te auzi ce spui? ios 7 pe un iphone 3g?

| Spartacus1127 a răspuns (pentru AlinNxD):

Stiu ce spun pentru ca azi am vazut un prieten cu Iphone 3g ce si-a actualizat versiunea! laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Spartacus1127):

Habar n-ai ce spui, iOS 7 NU merge decit de la 4 in sus. Vezi aici - http://ipod.about.com/......atible.htm